1,706
Dziś Czwartek
2023-11-30

Sprawdź, jakie produkty i usługi obecnie najchętniej wybierają podmioty gospodarcze w Będkowie

Aktualizacja: dzisiaj11:40
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_shopping_1000x550px.jpg

NA DZISIAJ – 2023-11-30 Zwiększa się zainteresowanie tymi produktami i usługami wśród podmiotów gospodarczych w Będkowie

Opis
Informacje umieszczone w artykule uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
W celu ujednolicenia i ustandaryzowania systemu klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług stworzono Wspólny Słownik Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie OWG zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Prezentowane dane oparte są na serwisie owg.pl – największej wyszukiwarce gospodarczej w Polsce.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2023-11-30 godz: 12:10:22
2.Ilość wszystkich firm w Będkowie wynosi: 141
3.Ilość firm AKTYWNYCH w Będkowie wynosi: 91
Pierwsze miejsce
Obserwując, jak obecnie zmieniają się potrzeby podmiotów gospodarczych i zainteresowanie produktami i usługami w Będkowie, stwierdziliśmy, że największe zapotrzebowanie przypada na Specjalne usługi projektowe. W okresie 1-30 listopad 2023 nastąpił wzrost ilości takich przetargów o 2.
Drugie miejsce
Drugie miejsce należy do grupy produktów i usług o nazwie Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych, która notuje wzrost o 2 przetargi.
Biorąc pod uwagę dwie pierwsze pozycje, widać że sytuacja w czołówce zestawienia jest bardzo wyrównana. Druga pozycja rankingu to 100% w porównaniu z pierwszym miejscem tego zestawienia.
Trzecie miejsce
Obecnie w tym zestawieniu trzecie miejsce zajmują Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg, ponieważ wzrost ilości opublikowanych przetargów wynosi 0.
Produkty i usługi, dla których najbardziej wzrosła ilości przetargów w okresie 1-30 listopad 2023
Miejsce
Produkty i usługi
Zmiana ilości przetargów
${li_top_txt}
1
Specjalne usługi projektowe
2
2
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
2
3
Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
0
4
Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
0
5
Usługi transportu lądowego oraz przesył za pomocą rurociągów
0
6
Usługi szkolenia zawodowego
0

W REGIONACH Porównaj, jak zwiększa się zainteresowanie tymi produktami i usługami wśród podmiotów gospodarczych w regionie

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Jak zwiększało się zainteresowanie w przeszłości tymi produktami i usługami wśród podmiotów gospodarczych w Będkowie

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Tymi produktami i usługami zwiększy się zainteresowanie wśród podmiotów gospodarczych w Będkowie

Trwa pobieranie danych...